Ceremonie Ayahuasca

Aby pomóc Ci przekroczyć bariery nawykowego umysłu i jego zapętleń, prowadzimy w Portugalii ceremonie Ayahuasca.

Część z nich odbywa się na plaży, w asyście skał, pod gwiazdami, przy kojącym szumie oceanu, dostrajającym bezpośrednio i prosto do wibracji Źródła.

W naszych ceremoniach łączymy tradycje peruwiańskie z podejściem zachodnim, zachowując oryginalną formę Ceremonii (dieta, medytacja, intencja, okadzanie Palo Santo), wzbogaconą o skuteczne narzędzia psychoterapii transpersonalnej.

Dzięki temu zapewniamy unikalną przestrzeń dla głębokiej przemiany i prawdziwego uzdrowienia. I ZAWSZE CZEKAMY NA CIEBIE!

Jeżeli czujesz potrzebę spotkania z duchem świętych roślin, nie musisz czekać aż ceremonia zostanie ogłoszona. Zadzwoń lub napisz i po prostu przyjedź. Będziemy Ci służyć z radością.

​​Ceremonie prowadzimy w krajach, gdzie stosowanie roślin wchodzących w skład napoju Ayahuasca jest legalne.

Ayahuasca może być pomocna szczególnie dla osób, które odczuwają swoje położenie, jako „zmęczenie światem ego”. Zawsze należy zacząć od zaufania Sobie. Tego właśnie uczy Ayahuasca.

Jeśli Twoja relacja z ego jest już na takim poziomie wypalenia, że możesz uznać, iż niczego konstruktywnego Cię nie uczy, jeżeli wyczerpałeś już wszystkie możliwości poznania świata lub „dostania” miłości poprzez ego – spróbuj innej drogi.

Zapytaj siebie
Czemu lub komu ufasz bardziej,
niż głosowi w Twojej głowie?
A potem idź i postępuj zgodnie ze wskazówkami.
Nawet jeśli nie będzie to wybór ostateczny,
to zawsze zaprowadzi Cię gdzieś dalej,
niż powtarzanie zapętleń, które oferuje ego.

OFERUJEMY


Ayahuasca
Czy sprawdzałeś kiedyś
jak wiele dźwięków ma cisza?
Czy usłyszałeś to, co się kryje pod powierzchnią brzmienia muzyki, słów a nawet samej ciszy?
Ten metalowy dźwięk podstawy rzeczywistości, pramelodia kosmosu, przepiękny dźwięk kołysanki z dzieciństwa, wypieszczone dzwoneczki najczystszego oooOMmmm?
Posłuchaj go kiedy Cię prowadzę,
a na zawsze zrozumiesz

KIM JESTEŚ!


Spróbuj, sprawdź,
bądź odważnym podróżnikiem!

Pojawia się na Twojej drodze I-Ching? Zaufaj mu! Czujesz Tarota? Idź za tym! Ufasz nauczycielowi? Słuchaj go i realizuj jego przesłanie. Twoim powołaniem jest joga? Ćwicz ją codziennie. Ufasz przyjacielowi? Stosuj jego rady! Bądź tym, o czym on mówi najlepiej jak potrafisz!

Jedno jest pewne – znajdziesz się w innym, nowym miejscu, staniesz się inną, bogatszą osobą. A co najważniejsze – doświadczysz, że możesz przekroczyć siebie, albo inaczej, pójść gdzie indziej, poza to, co dotąd nazywałeś „sobą”.

Tylko nie próbuj iść jednocześnie za głosem ego i tego, komu lub czemu w głębi siebie ufasz. Nie bądź „letni”. Nie próbuj jednocześnie słuchać rad i ich kwestionować. Nie zaciągaj hamulca ręcznego, podczas gdy naciskasz pedał gazu! Postanów, że to jest eksperyment. Jeżeli nie przekonasz się dokąd Cię prowadzi Twoje własne zaufanie, to jak przekonasz się kim jesteś?

Zawsze możesz wrócić tam, skąd zacząłeś podróż.... Tylko gdzie to było? Kiedy zacząłeś? Kto zaczął? Widzisz?

Twoja podróż i tak nie ma końca, jest bowiem krążeniem wokół siebie, ciągłym poznawaniem siebie z wielu różnych stron. Aż wreszcie kiedyś przestaniesz szukać. Zobaczysz, że dokładnie wszystko, co kiedykolwiek było szukane jest właśnie tym, kto szuka.

Każda podróż z Duchem świętej substancji jest inna. Aya ma dla każdego inne przekazy.

Ten, zamieszczony poniżej, uznaliśmy za szczególnie uniwersalny i odpowiedni dla wszystkich podróżujących. Otrzymała go Easy, pytając Ducha Ayahuasca o najważniejsze kwestie dla Istot żyjących na Planecie Ziemia w okresie transformacji.

Przesłanie Ducha Ayahuasca dla podróżujących // maj 2014

„Dbaj od tej pory przede wszystkim o to, żeby w każdej istocie nie tylko widzieć Boga, ale też dać jej/jemu odczucie, że naprawdę Go widzisz, właśnie teraz, właśnie w niej/w nim! To jest największe, co możesz dać: obecność dla czystej natury wszystkiego, co żyje. Możesz kochać nie tylko ludzi, zwierzęta i rośliny… Kto zabroni Ci kochać także przedmioty? Możesz je przecież błogosławić, być im wdzięczny za to, że Ci służą, możesz nadawać im imiona. Wszystko, co istnieje może dostać Twoją nie limitowaną miłość. Inaczej skąpisz jej, unikasz być miłością, nie pozwalasz innym wiedzieć, że tak to właśnie działa – bez względu na argumenty ego.

Wszędzie, gdzie jesteś, gdzie tylko zawędruje Twoja dusza, dbaj tylko o jedno: aby każdy, z kim przebywasz poczuł się naprawdę ważny i piękny. By był taki tu i teraz, dla Ciebie. Ten jeden konkretny akt miłości jest wart więcej niż całe morze wypowiedzianych o niej abstrakcyjnych, pięknych słów.

PILNUJ TYLKO TEGO:

Kochaj zawsze i wszystko najbardziej jak potrafisz, a resztę zostaw własnemu biegowi… I tak nic więcej nie możesz uczynić. O tym, że jest coś więcej może przekonywać tylko ego. Jakie to proste: największe co możesz dać, to uwaga. Patrz czemu ją dajesz!”


POLECAMY FILMYGALERIA


polski