Jeżeli utknęłaś (utknąłeś) w toksycznej relacji
lub właśnie zamierzasz z niej wyjść albo też jesteś
w (nie oszukujmy się) długim procesie oczyszczania
się po tego rodzaju związku - weź udział grupie terapeutycznej
prowadzonej przez dr Izabelę Kopaniszyn.Nie potrzebujesz wiedzieć co to jest CPTSD, ani nawet czym jest współzależność - dowiesz się tego w swoim czasie…

Razem przyjrzymy się uniwersalnym wzorcom odzyskiwania siebie po (lub w trakcie) trudnej relacji, w czasie której zapewne zwątpiłaś (-eś) w siebie i we własną samowystarczalność, zaradność życiową, wartość i przydatność społeczną. Ustalimy wspólnie na jakim etapie odzyskiwania swojej wolności jesteś aktualnie i jakie działania przybliżą Cię do niej jeszcze bardziej.

Także, jeżeli nie jesteś pewien (-na) dlaczego Twoja relacja jest taka trudna, możesz się temu przyjrzeć wraz z innymi, którzy mają podobne doświadczenia i podobnie jak Ty, poszukują wolności od cierpienia zabierającego radość życia.


W czym mogę Ci pomóc?

 • w prawidłowej diagnozie toksycznego partnera (narcyzm ukryty lub piedestałowy, psychopatia, borderline, bierno-agresja, dwubiegunowość, cień narcystyczny i inne trudne osobowości)
 • w zobaczeniu Twojego typu osobowości (oraz przyczyny, dla której przyciągasz toksycznych ludzi)
 • w ustaleniu planu ćwiczeń i praktyk, które wyprowadzą Cię ze starych wzorców myślenia i postępowania oraz pozwolą na nowo poczuć się pełną mocy i pewności siebie osobą
 • w opracowaniu strategii rozstania lub pozostania z narcystycznym (lub innym trudnym) partnerem
 • w odkryciu programów z dzieciństwa i przekonań, które ukształtowały Ciebie obecną (-go) oraz we wdrożeniu w ich miejsce zupełnie nowych, które zmienią twoje życie nawet o 180 stopni

Co daje Ci grupa wsparcia?

 • spotkanie z doświadczonym psychoterapeutą i coachem
 • spotkanie z innymi ludźmi, którzy mają podobne doświadczenia i możliwość wymiany tych doświadczeń
 • dłuższą, kierowaną sesję
 • możliwość uczenia się dzięki doświadczeniom innych osób, unikalne inspiracje i przykłady
 • poczucie, że nie jesteś sam
 • możliwość zaobserwowania, że nie ma „przypadkowych” grup
 • i wiele innych korzyści, które możesz dzięki temu wykreować w zależności od twojej inicjatywy…

Jak i na jakich zasadach odbywają się spotkania?

Wszystkie spotkania Grupy Wsparcia odbywają się poprzez komunikator internetowy (tzw. chat-room), do którego otrzymasz link po dokonaniu opłaty za sesję.

W zależności od tego czy wybierzesz jedno spotkanie czy też pełny cykl sześciu spotkań, będziesz „członkiem grupy” lub „gościem”. W obydwu przypadkach możesz zabierać głos i komentować, natomiast jako gościa nie obowiązują Cię kontrakty i umowy zawarte w grupie.

Każdego uczestnika spotkań obowiązują dwie zasady:
1. Zasada pełnej poufności i dyskrecji wobec innych osób.
2. Zakaz ataków personalnych (ocenianie, wyśmiewanie, ubliżanie itd.).

W przypadku naruszenia którejś z tych dwu zasad oraz braku reakcji na upomnienie osoba zostanie usunięta z grupy, a wpłacone pieniądze nie będą zwracane.

Spotkania grupy odbywają się raz na dwa tygodnie i trwają po dwie i pół godziny. Maksymalna liczba uczestników jednej grupy to 15 osób.

Udział w cyklu sześciu spotkań upoważnia Cię do zniżki w wysokości 20 zł za każde spotkanie.

Koszt udziału w jednej sesji to 150 zł
Koszt udziału w sześciu spotkaniach to 6 x 130 zł = 780 zł

Biorąc udział w grupie wyrażasz zgodę na nagrywanie całości spotkania do wglądu uczestników grupy, zaś części wypowiedzi własnych dr Izabeli Kopaniszyn dla celów edukacyjnych w ramach działalności prowadzonej przez Nelumbo Institute.

polski