Praca grupowa metodą Restartingu®

Witaj na statku Nautilus!

Opracowana przeze mnie, autorska metoda Restartingu® często porównywana jest przez uczestników terapii do mentalnego skoku ze spadochronem. Pozwala ona na szybkie wywołanie wielu pozytywnych oraz trwałych zmian w zakresie postrzegania siebie i rzeczywistości. Przypomina zatem moment obudzenia się bohatera filmu Matrix, Neo, po przyjęciu czerwonej pigułki, na statku zwanym Nautilusem.

Restarting to intensywna uwaga skierowana na Ciebie prawdziwego, mocna podstawa do rzetelnego dociekania kim naprawdę jesteś, zwanego True Self Inquiry.

Nie ma znaczenia czy przyjdziesz na Restarting® z nerwicą, depresją, zaburzeniami osobowości lub też z traumą. Możesz także być kimś po prostu zmęczonym brakiem efektywności duchowego „rozwoju”. I tak będziesz mógł poza tymi fasadami zobaczyć Siebie prawdziwego i ujrzeć prostotę tego „jakimi rzeczy są” w prostocie tego kim Ty już teraz Jesteś.

Pomożemy Ci dojść do tego które programy i koncepcje ograniczają Cię w rozwinięciu Twoich anielskich skrzydeł. I pomożemy zaprojektować nowe, takie które dają Ci więcej radości, wolności i możliwości wyboru.

Przyjmiemy z wdzięcznością powierzony nam diament Twojego serca i z radością zobaczymy jak lśni niezakłóconym blaskiem!

Co może wydarzyć się podczas Restartingu – co czeka Cię po drugiej stronie lustra?

Możesz poczuć się NIE -winny/winna…
Możesz poczuć dawno zapomnianą lekkość…
Możesz zauważyć nieznośną wolność wyboru…
Możesz doświadczyć prawdziwego znaczenia powiązań Twoich z innymi osobami…
Możesz… Wszystko jest możliwe…

Nie obiecujemy, że pożegnamy za Ciebie Twoje uzależnienia, lęki i ograniczenia. O nie, nie odmówimy Ci tej przyjemności!

​Ale obiecujemy, że po tym, czego doświadczysz, co zobaczysz i czego doznasz
NIE BĘDZIE ŁATWO WRÓCIĆ NA UTARTE ŚCIEŻKI.

Jednak powinieneś wiedzieć, że…

Istotą metody Restartingu® jest intensywny psychiczny detoks, który przypomina defragmentację dysku.


Czy masz już dość samej/samego siebie? Czy czujesz, że stoisz na krawędzi? Kochasz wewnętrzną wolność ale jej nie realizujesz? Widzisz, że mimo wszystkich dotychczasowych „sukcesów” wciąż nie doświadczasz pełni bycia sobą? Nie budzisz się co rano z uczuciem ekstazy? „Rzeczywistość” wydaje Ci się krucha, nieprawdziwa, niewystarczająca? Boli Cię fakt posiadania świadomości?

Restarting® to unikalna, dostosowana do Twojej osobowości i sytuacji sesja psychonautyczna, która przeniesie Cię w świat poszerzonej percepcji w niezakłóconych stanach świadomości. Ekstremalnie skuteczna i ekstremalnie szybka terapia wymaga od Ciebie zazwyczaj, oprócz zwykłej determinacji, także odcięcia się od wszystkich swoich spraw na minimum jedną dobę.

Metoda Restartingu® uwzględnia najlepiej sprawdzone sposoby pracy z ciałem i umysłem, obecne zarówno w tradycyjnej jodze i szamanizmie, jak też we współczesnej psychoterapii i neuropsychologii.

Znajdują w niej zastosowanie np. deprywacja sensoryczna, świadome śnienie, praktyki uważności (szine, mindfullness), tworzenie nowych ścieżek neuronalnych, praca z polem morfogenetycznym (ustawienia systemowe), psychoterapia psycholityczna, odkrywanie matryc perinatalnych (wg. S. Grofa), pogłębiona praca z ciałem i głosem.

Skuteczność wymienionych technik została dowiedziona zarówno naukowo, jak też wieloletnim doświadczeniem praktyków różnych szkół terapeutycznych. Efekty kilku (a w niektórych przypadkach nawet jednej) sesji Restartingu® są porównywalne z tymi, które osiąga się po wielu latach konwencjonalnej psychoterapii.

Metoda Restartingu® obejmuje jednocześnie i integralnie całość doświadczeń z obszarów cielesnych (budowa ciała, sposób poruszania się, postawa), psychicznych (wzorce poznawcze, emocje), społecznych (kody rodzinne i kulturowe) i duchowych (wrodzone predyspozycje, powołanie). Restarting® pozwala także na ominięcie oporu, prób manipulacji sytuacją i/lub terapeutą, stosowania mechanizmów obronnych, które pochłaniają zwykle lwią część procesu zwyczajnej psychoterapii.

Oto przebieg terapii w największym skrócie:

1. Diagnoza
Pytam o ewentualne przeciwskazania do intensywnej pracy metodą Restartingu®, takie jak np.przyjmowanie leków psychotropowych lub opiatów. Jeżeli stan twojego zdrowia pozwala, przechodzimy do kolejnego kroku.

2. Kontrakt/Intencja
Zawieramy umowę co do celu i ogólnego przebiegu terapii. Wypełniasz formularz, zwany „Pożegnaniem największego biedactwa na świecie”, który otrzymałeś mailem. Określasz swoją intencję.

3. Krystalizacja
Definiujemy wspólnie konkretny „problem” albo grupę „problemów”. Zadajemy pytania, znajdujemy programy i przyglądamy się konsekwencjom ich posiadania. Ustalamy co naprawdę jest „problemem” i jaki będzie najlepszy program terapeutyczny. Wybieramy ów „program antywirusowy”. Stosujemy go na wybranym przekonaniu. Ból jest oznaką zdrowienia!

4. Realizacja
Pogłębiamy poszukiwania, zdzieramy wspólnie kolejne warstwy tego, kim nie Jesteś, obserwując uważnie zmiany i modyfikując działania zgodnie z przebiegiem procesu. Ból zmienia się w ekstazę…

5. Ewaluacja
Sprawdzasz zdobyte umiejętności, stosując każdego dnia zadania domowe, które skutecznie przeprogramowują Twoje nawyki. Każdy uczestnik Restartingu® dostaje także mailem w ciągu ok. tygodnia odpowiedź zwrotną po sesji, tzw. feedback opisujący główny cel jego duszy na ten moment. Zadania domowe są szyte na Twoją miarę. Ich konsekwentna realizacja jest gwarancją sukcesu.

6. Integracja
Startujesz z nowego poziomu osobistego doświadczenia. Działanie w rzeczywistości z nowo nabytymi umiejętnościami pozwala Ci doświadczyć nowego, odwirusowanego Ciebie.
Metoda Restartingu® pozwala zarówno na niezwykle precyzyjne zdiagnozowanie zarówno obszarów problematycznych, jak też potencjałów osoby (tzw. zasobów). Zobaczysz swój cień i swoje światło. Poznasz siebie przez swoje maski i przez czystą, nienarodzoną, nienaruszoną Obecność. Po przejściu tego procesu zwykle nieuniknione są dalsze zmiany w szybkim tempie, a rezultaty manifestują się od razu. Tworzysz swoją rzeczywistość. Jesteś jej świadomym autorem.

Sesje Indywidualne – w zależności od rozmiaru problemu, diagnozy i możliwości czasowych.

polski