Praca grupowa metodą Restartingu®

„Opracowana przez dr Izabelę Kopaniszyn, autorska metoda Restartingu® często porównywana jest przez uczestników terapii do mentalnego skoku ze spadochronem. Pozwala ona na szybkie wywołanie wielu pozytywnych oraz trwałych zmian w zakresie postrzegania siebie i rzeczywistości. Często odczucie po Restartingu® przypomina moment obudzenia się bohatera filmu Matrix, Neo, po przyjęciu czerwonej pigułki, na statku zwanym Nautilusem.

Restarting® to intensywna uwaga skierowana na Ciebie prawdziwego, pozwalająca zdystansować się „problemów”, to mocna podstawa do rzetelnego dociekania kim naprawdę jesteś.

Nie ma znaczenia czy przyjdziesz na Restarting® z nerwicą, depresją, zaburzeniami osobowości, traumami czy zaburzeniami jedzenia. Możesz także być kimś po prostu zmęczonym życiem lub brakiem efektywności duchowego „rozwoju”. Będziesz mógł poza tymi fasadami zobaczyć Siebie prawdziwego i wziąć ze sobą narzędzia do dalszej pracy.

Zobaczysz, które programy i koncepcje ograniczają Cię w rozwoju. Zastąpisz je takimi, które dadzą Ci więcej radości, wolności i możliwości wyboru. Restartingi® odbywają się zarówno on-line, jak też na żywo.”

Jakich efektów możesz się spodziewać:

pozbędziesz się poczucia winy
uzdrowisz traumy
zobaczysz wzorce relacji w twoim życiu
odzyskasz wiarę w siebie
poczujesz, że zasługujesz
nauczysz się zarządzania stresem

Nie obiecujemy, że pożegnamy za Ciebie Twoje uzależnienia, lęki i ograniczenia. O nie, nie odmówimy Ci tej przyjemności!

​Ale obiecujemy, że po tym, czego doświadczysz, co zobaczysz i czego doznasz
NIE BĘDZIE ŁATWO WRÓCIĆ NA UTARTE ŚCIEŻKI.

polski