RESTARTING®

WEBINAR


Na tym webinarze będziesz mógł zajrzeć pod powierzchnię własnych „oczywistych” sądów i koncepcji. Zobaczysz, że twoja podświadomość nie musi wcale być przed tobą ukryta, a dotarcie do niej nie wymaga pięciu lat leżenia na kozetce u psychoanalityka.

Będziesz mógł zmienić przeszkadzające ci dotąd przekonania na inne, bardziej rozwojowe. „Zrestartujesz” swój mentalny komputer, usuniesz uciążliwe i niefunkcjonalne oprogramowanie oraz odwirusujesz swój twardy dysk.

Tak znacząca zmiana odbędzie się pod jednym prostym warunkiem: że zdecydujesz się na zmianę starych przekonań. Kosztem wyrzucenia kilku „śmieci”. Poprowadzę cię w tym doświadczeniu i podpowiem jak to zrobić.

Powszechne „problemy”
i trudności, takie jak:

  • toksyczny związek,
  • otyłość,
  • depresja,
  • brak motywacji do działania,
  • praca, która nie daje satysfakcji,
  • zdrada partnera,
  • uzależnienia…

to tylko kwestia sposobu myślenia, pod którym zawsze kryje się pewien zestaw wierzeń.

To twoje przekonania przyciągają określone sytuacje.

Znajdziemy je i zmienimy.

Pracując wiele lat klasycznymi i niekonwencjonalnymi metodami psychoterapii obserwuję nie tylko uniwersalne powtarzanie się problemów, ale także występowanie określonych wzorców ich powstawania. Okazuje się, że przyczyny ludzkich zapętleń i zastojów, w tym również chorób, są podobne.

Przyczyn tych należy szukać w polu rodziny (epigenetyka), typie osobowości, środowisku i traumach. Wszystkie te uwarunkowania zazębiają się ze sobą i wzajemnie się warunkują. Najkrócej można powiedzieć, że „wszystko wie wszystko”. Fraktalność rzeczywistości tworzy nas, a my tworzymy ją.

W oparciu o te założenia powstała moja autorska metoda grupowej pracy, zwana Restartingiem®.


Restarting® to terapia, w trakcie której nie tylko rozpoznaje się i „kasuje” ograniczające przekonania.

To także sposób zastępowania tych niefunkcjonalnych skryptów nowymi, takim które służą wolności, kreatywności, radości życia oraz udanym relacjom.

W trakcie Restartingu® łatwo przekonasz się, że „inni” to ty. Inne osoby, które przychodzą na tę samą grupę mają te same lub podobne, ograniczające przekonania.

Restarting pomoże ci zobaczyć, że przekonania to powtarzające się echem głosy z przeszłości w twojej głowie, to incepcja dokonana przez rodzinę, szkoły, media i inne narzędzia komunikacji. Nawet sam język i sposób, w jaki go używasz ma wpływ na to jak postrzegasz rzeczywistość.

zobacz więcej

Zobaczysz i wprowadzisz w życie maksymę Alana Wattsa:

„Życie nie jest problemem do rozwiązania, lecz tańcem do zatańczenia”.


 

Zapisz się na Restarting Online


Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz do nas: kontakt@nelumbo.eu

 
polski